Afro Samurai

28. srpna 2008 v 1:50 | Aki |  Anime Anime Anime
Formát: 5 TV
Režie: Fuminori Kizaki
Původní název:アフロサムライ
Studio: Gonzo
Žánr: akce, boj
Na světě existují dvě legendární pásky. Páska číslo 1. a páska číslo 2. Každý kdo chce může vyzvat majitele páský číslo dvě na souboj. Ale je ten kdo vlastní pásku číslo 2. se může utkat s majitelem pásky číslo 1. Ten kdo vlastní pásku číslo 1. je považován za boha a je nedotknotelný.
Děj se odehrává ve feudálním Japonsku kde kráčí muž s páskou číslo 2. a pomstou na srdci. Muž jménem Afro. Jeho jediným cílem je utkat se s mužem držící pásku číslo 1. a vyzvat ho na souboj, zabít ho a tím vykonat postu za smrt jeho vlastního otce. Ovšem cestu nemá nijak lehkou, protože všichni chtějí pásku číslo 2. pro sebe. A tak se mu do cesty staví šermíři, samuraiové, zbrojíři, bandité a mnoho dalších.
Toto anime patří také k těm neobvyklým, ptotože se moc nestává, aby po feudálním Japonsku běhal černoch, což ani tak nevadí, jako fakt, že se zde objevují mobily, kybernetické paže a androidi. S tímto neobvyklým nádechem je tohle anime prostě raritou. Animace skvělá a kvalitní. Hudba je monstrozní a o dabing Afra se postaral sám Samuel L. Jackson a Afrova imanigárního kámoše si vzal na starost Ron "Hellboy" Perlman.
Anime plné hektolitrů krve, stovek mrtvol a usekaných končetin. Afro Samurai je vlastně jedna velká krvavá lázeň plná bolesti a mrtvol. Tohle anime je vážně zajímavé a doporučuji shlédnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama