An Cafe Info

18. října 2008 v 18:14 | Aki |  J-Rock / Visual Kei
http://www.cdjapan.co.jp/jpop/essentials/antic_cafe/img/main.jpg

An Cafe (アンティック-珈琲店-) je japonská Oshare Kei skupina, která vznikla roku 2003. Tvořili ji 4 členové, jejichž zvlášností je, že všichni pocházejí z Kanto.

.:Historie:.
Miku, Kanon a Bou se seznámili pomocí internetových stránek, když hledali lidi s podobnými zájmy. Teruki v té době ještě nebyl členem, protože hrál v jiné skupině, a i přesto 17.června 2003 vznikla jejich první demo verze Oopu-ngu (Opening). Zanedlouho potom (přesněji 2.července 03) vyšla jejich 2. demo verze Uzumaki Senshokutai/Hatsukoi.
Později se přidal i Teruki.

První sestava: Miku zpěv, Bou kytara, Kanon bass a Teruki bubny. Texty písniček AnCafe hovoří o každodenním životě a o lásce. Skupina hraje pod nezávislou label "Loop Ash" a první singl pod názvem Candyholic vydala 24.brezna 2004 a následovaly další jako například Hatsukoi, √69, Touhikairo a Cosmos. Velkým krokem pro skupinu se stal květen 2004, když odehráli své první sólo. Od té doby hrají na mnoha live show po celém Japonsku a jsou známi pro jejich veselou a hravou náladu.

První mini-album Amedama Rock vyšlo 23.března 2005, které čítalo 7 songu a zahrnovalo i jejich už známé písně.

Avšak vše se změnilo, když Bou ohlásil svůj odchod ze skupiny kvůli škole. Všichni byli šokováni, ale nakonec pochopili Bouovu situaci. Pokud nebude mít dodělanou školu, rodiče ho nepodpoří v jeho činnosti.

30.4.2007 tedy skupina odehraje poslední koncert v základní sestavě na Hibiya On The O New Sekai.

Skupina tedy začíná hledat nového kytaristu. Jako centrum inspirace vyhledají hudební akademii a zde si vyberou mladičkého, 19-letého Takuyu, který právě ukočil školu a jako bonus extravagantního klávesáka jménem Yuuki.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama