Shaman King

11. října 2008 v 13:31 | Aki |  Anime Anime Anime
Yoh vypadá jako obyčejnej kluk, ale zdání klame. On si totiž při měsíčku chodí klábosit s duchy na hřbitov. No a tam se potkává klukem Mortym. Morty je děsnej strašpytel, ale brzy se s Yohem skámoší.

Yoh přijel do města, aby si našel svého ducha strážného. Protože pomocí něho šaman bojuje. Yoh si vyhlídl samurje Amidara, 600 let mrtvého, své doby nejlepšího bojovníka a chce se sním skámošit a přesvědčit ho, aby se k němu přidal. Amidamaru z počátku odmítá, ale nakonec jsou z nich nerozluční kámoši a parťáci.

Po nějaké době přijíždí za Yohem Anna, budoucí manželka krále šamanů a to je ten háček. Chce, aby se králem šamanů stal Yoh, a tak ho přijela trénovat. Anna se dá přirovnat leda tak k tajfunu, neli něčemu horšímu, ale ať se chová jakoliv, v hloubi duše Yoha opravdu miluje.

Po splnění základní zkoušky na používáni furioku ( základní síla šamanů ), kterou Yoh splní ho čekají další zápasy s šamany, během toho si získává nové kámoše, jak šamany, tak duchy.


Vrcholem tohohle všeho je cesta do Doubie Villige, kde se bude konat hlavní turnaj krále šamanů. Ale ani hlavní záporňák Zek a jeho kumpání nazahálí a ženou se po moci. Zek chce totiž zabít všechny lidi a slabé šamany, aby na zemi zůstali jen silní. Yohův úkol je ho zastavit a stát se králem šamanů. Jak to dopadne si musíte zjistit sami .


Animace se docela dobrá a zvuk taky není špatnej, alůe asi nejvíc se mi na anime líbilo Yohům smysl pro humor a jeho neuvěřitelná lennost, kdy byl schopen usnout během souboje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lothaire lothaire | E-mail | 25. ledna 2010 v 20:09 | Reagovat

pls,nevíš,kde bych to mohla celé stáhnout?pokud možno v CZ.dík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama