Bleach

7. června 2009 v 21:13 | Aki |  Anime Anime Anime

Bleach

Ichigo Kurosaki je 15ti letý obyčejný kluk. Chodí do školy, povídá si s kamarády. Jeho život mu komplikuje je ta věc, že může vidět duchy. Nijak extra mu to neva. Sem tam jednomu duchovi pomůže, ale někdy to přehání a tak mu to leze na nervi. Doma má energetického tátu a dvě mladší sestry.

Život jde normálně až do chvíle než se potká s jednou divnou dívkou, která vnikne k němu do pokoje. Zjištuje, že to je shinigami (bůh smrti a zemřelých). Její jméno je Rukia Kuchiki.

Shinigami mají za úkol posílat duše mrtvých do Soul Society, nebo do pekla. Ovšem o ty duše o které se nikdo nepostará, tak se začnou měnit na Hollow (prázdné duše) ti požírají ostatní duše a dělaj ve všem paseku.

A právě Rukia po jednom jde, ale nestihne zasáhnout v čas, a tak se zbytek rodiny ocitne v nebezpečí. Při boji s hollow je Rukia těžce zraněna a tak je nucena Ichigovi dočasně předat svoje sninigamské schopnosti. Ichigo porazí hollow, ale tím to nekončí, teprve celý spletitý příběh začíná. A nejenom Ichigo má zváštní schopnosti.

Anime skvěle zpracované. Animace je perfektní a hudba vše jen utvrzuje. Děj je zajímavý spletítý a zamotaný, ale postupně se dozvíte mnohem více a nitky se začnou rozmotávat, až na konec se doberete konce... snad.

X-X
X-X
X-X-X-X-X-X-X-X
X-X-X-X-X-X
X-X
X-X-X
X-X


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama