Death Note

7. června 2009 v 23:00 | Aki |  Anime Anime Anime

Death Note


Shinigami, bohové smrti si válej šunky a užívaj si života. Ovšem Ryuuka to přestane bavit, a tak upustí svůj Zápisník Smrti do světa lidí. Zápisník do kterého si píše lidi, které chce zabít a připsat si jejich zbylé životy ke svým vlastním a tím si prodloužit věk (tudíš může být nesmrtelný).

Ve světě lidí žije kluk Light. Tvrdě studuje, moc se nebaví, nerandí, ale oplívá velkou inteligencí, kterou zatim nijak nevyužívá. Jednoho dne najde na školním pozemku onen Zápisník Smrti, a tak se rozjede jedna z největších revolucí na světě.

Light zpočátku zápisníku nevěří, ale po napsání určitých jmen, které do něj zapíše, ony osoby záhadně umřou. Zápisník má totiž určitá pravidla, podle kterých se může uživatel řídit (např. doba smrti, druh smrti, zvláštní okolnosti).A tak Light rozjíždí velkou válku proti zločincům.

Ovšem náhlých smrtí si všimne policie a začne to řešit. Do čela vyšetřování je pověřen L, zvláštní detektiv opředen mnoha tajemstvími. L je proslulí svou inteligencí a důvtipem při hledání zločinců. Nyní se rozjíždí válka mezi Lightem za očištění světa a možností stát se bohem a L, který má zlikvidovat onu "škodnou", co zabíjí vězně a zločince.

Skvěle propracované anime s mnoha zvraty, šílenostmi a napětím. Animace je nádherná a moc se mi líbí. Hudba skvěle podporuje děj a všechny scény. Na tomto anime je nejlepší děj, plnej akce, napětí a zvratů, ze kterých se vám bude točit hleva.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama