Naruto

7. června 2009 v 21:14 | Aki |  Anime Anime Anime

Naruto

Příběh se odehrává ve světě ninjů, kde malý kluk má sen. Stát se nejlepším hokágem (vůdce vesnice, nejlepší ninja) všech dob. Jeho jméno jest Naruto Uzumaki. Ovšem jeho cesta vede nesnadnou cestou. Když byl Naruto totiž malý byla do něho zapečetěna devíti ocasá liška (démon) a z Naruta se stal jinjuriki (nositel démona). A kvůli tomuhle ho všichni nenávidí a straní se ho.

Ovšem Naruto není měkké povahy a snadno se nevzdává "Tomu věřte". Na akademii musí složit zkoušku, která se mu vůbec nedaří složit, protože je z klonování a tato technika mu vůbec nejde. Ale Naruto překvapí a zkoušku udělá (ovšem trochu jinak než ostatní). Později je přeřezen do týmu spolu se Sasukem Uchihou, Sakurou Haruno a Hatakem Kakashi.

Nutno podotknout, že každá postava v Narutovi má svou historii, smutnou a tragickou, či jinak vyjímečnou. Jsou zde zobrazeny různé charaktery postav a přitom každá je originál (vyjma Gaie a Rocka Leeho XD).

Tohle anime je opravdu skvělé a všem ho doporučuju schlédnout. Animace je skvělá a za doprovodu dobré hudby s pěkným dějem udělá své.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama