Soul Eater

7. června 2009 v 21:11 | Aki |  Anime Anime Anime

Soul Eater

Ve světě chaosu a šílenství je zapotřebí pořádek. Ten zajišťuje Sninigami (bůh smrti), který chrání svět před zlými dušemi, čarodějkami a Kishinem dábelským tvorem co požírá "čisté" duše
a rozesévá šílenství.

Shinigamimu se daří držet vše na uzdě a proto aby mu to šlo líp založil školu Shibusem, kde se učí nový uživatelé a zbraně. Uživatelé jsou lidé a zbraně vypadájí jako lidé, stou vyjímkou,že se dokáži změnit v zbraň.

Na této škole se seznamujeme s Makou a jejím parťákem kosou Soulem, uživatelem Black Starem a parťačkou Tsubaki a Death the Kidem a jeho parťačkama Liz a Paty.
Každý uživatel a kosa se doplňují. Black Star je namyšlený kluk s neuvěřitelně tolerantní Tsubaki. Death the Kid má zase komplex souměrnosti, neboť to co není souměrné mu leze na nervy a nemůže se toho zbavit a jeho parťačky jsou srabka Liza a dětinská Paty. Za to Maka a Soul se zdají být tak nejvíc v pohodě. Každý je jiný,ale jejich cíl je stejný, likvidace požíračů duší a ostatní havěti.

Cílem všech je vytvořit kosu smrti pro Shinigamiho. Ta se vytvoří, pokud Zbraň sní 99 duší a poslední stou duši čarodějnice. Takových kos existuje pouze osm, znichž je jedna otcem Maky. A Maka otce nesnáší, protože je "děvkař" a rozvedl se s Maky matkou.

Úžasné anime, které nemá chybu. Anime se vydává rovnou v HD kvalitě, takže není se o čem bavit, páč je zřejmé, že animace je ve špičkové kvalitě. Srandy kopec, která se rozsévá všude. Mezi episodami jsou i odpočinkové díly pro zasmání a i v těch nejhorších místech jsou srandovní a trapné scény, kterým se prostě musíte zasmát.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama